Baumgartneréknek fel kellett adniuk a versenyt

Már csak az utolsó verseny van hátra a szezonból

2014/10/20

Herczig első hellyel, Baumgartnerék és Turánék viszont pont nélkül zárták a hétvégi rally versenyt. Nagy a feszültség, hiszen már csak a szezon utolsó versenye van hátra.

A Herczig Norbert-Bacigál Igor kettős 1:12.16.5 órás összidővel az első helyen végzett a Mecsek Rally ORB kategóriájában. Utánuk Kazár Miklós és Szőke Tamás, majd Botka Dávid és Mihalik Péter ért célba.

A hazai pályán nagy reményeket szövögető Baumgartner Balázs és Hanyecz Róbert sajnos el sem tudott indulni a versenyen, ugyanis a tesztek során szerzett váltóhibát nem tudtak orvosolni. Szintén a verseny feladására kényszerült Turán Frigyes és Zsíros Gábor, mert megcsúsztak egy sárfoton.

A Mecsek Rally indulása előtt az RC News-nak latolgatták az esélyeket a versenyzők.